Březen 2007

Anketa

31. března 2007 v 15:09 Ankety
Tak co?

Tina

31. března 2007 v 15:05
Líbí se vám Tina?A její píseň Viem že povieš áno?
Chtěli by jste jí tu napište!

Co byste chtěli?

31. března 2007 v 9:47
Jakou byste tu chtěli muziku?Napište budu se snažit vyhovět.

Veronica Mars

31. března 2007 v 9:44 Veronica Mars

Veronica Mars

Veronica Mars se odehrává v kruhu zámožné komunity města Neptune v přímořském L.A. Tady určují pravidla mocní a bohatí, vlastní město i školu a zoufale se snaží udržet svá tajemství pod pokličkou. Naneštěstí pro ně, žije tu i Veronica Marsová (Kristen Bell), chytrá nebojácná 17-ti letá cool holka, která využívá toho, že její otec je soukromé očko, a řeší své vlastní případy.

Přes den Veronica studuje na místní střední škole, jako každý v jejím věku. Společnost jí dělá kolega-psanec Wallace Fennel (Percy Daggs III). Jsou však lidé na Neptune High, kterým se raději vyhýbá: jako její bývalý přítel Duncan Kane (Teddy Dunn) a jeho nejlepší přítel Logan Echolls (Jason Dohring). Každá škola má své rebely a na Neptune jsou to lidé jako Weevil (Francis Capra) a jeho P.C.H. Bike Club boys (motorkářská banda).

Po večerech se Veronica stará o svého otce, bývalého šerifa Keitha Marse (Enrico Colantoni) a pomáhá mu řešit jeho případy v detektivní kanceláři. Díky svým znalostem z branže a kvalitnímu digitalnímu fotoaparátu odkrývá Veronica ta nejtemnější tajemství města Neptune, včetně toho, kdo před rokem zabil její nejlepší kamarádku a Duncanovu sestru, Lilly Kaneovou a s tím související otcovu potupu.

A tak Veronika hledá nové důkazy, které by očistily jméno jejího otce, přivedly zpět její matku a ji zbavily pověsti vyvrhele.
Celeste Kaneová Matka Lilly. Veronicu nikdy neměla ráda a své dceři zakázovala se s ní stýkat.

Obrázek

Veronica

31. března 2007 v 9:41 Veronica Mars
Co si myslíte o tomto seriálu?
Já si myslím,že je to moc pěknej seriál a docela dobře udělanej.Jenom mě štve,že ho nedávaj o víkendu a hrozně rychle uteče rok(v tom seriálu).Nedávno nastoupila do školy a minule už byly Vánoce.Je to trochu divný.
Napište váš názor do komentářů.

Co tu chybí?

27. března 2007 v 15:31 Ankety
Anketka!!

Pár obrázků

25. března 2007 v 15:10 Obrázky

Malinko wallpapers

25. března 2007 v 14:16


Líbí se vám můj blog?

25. března 2007 v 9:44 Ankety
Tady jsou nějaké ankety.Tak hlasujte!