Co je FM Group?

2. června 2007 v 11:31

O firmě FM Group

TiskE-mail
Rádi pěkně voníte, ale zdá se vám, že cena světoznámých parfémů je přemrštěná? Tak to nejste sami. Firma FM Group pro vás má řešení a to za nesrovnatelnou cenu! Nemusíte totiž platit za značku parfému, ale jen za jeho recepturu a výsledek je přitom stejný a vás přijde na cenu pouhých 300,- Kč.
Společnost FM Group vyrábí parfémy se stejným složením jako například Hugo Boss, Dolce & Gabanna, Mexx a mnoho dalšího, s tím rozdílem, že cena je podstatně nižší. Tajemství spočívá v efektivnějším způsobu prodeje výrobků přes distributory. Není tedy nutné platit nájemné v kamenném obchodě, ani mzdy prodavačům, osvětlení, dopravu a další náklady. To je hlavní důvod, proč jsou naše výrobky výrazně levnější.


Podle platné legislativy se VŮNĚ NEDAJÍ PATENTOVAT a na tom je postavena obchodní strategie společnosti FM Group. Nadnárodní firma FM group nakupuje od společnosti DROM originální vonné esence. Ve vlastních továrnách k nim přidá další 4% vonných látek a plní je do svých flakónů a výsledkem je vysoce kvalitní parfém, který pod značkou FM stojí o 70-90% méně, než ty samé "značkové vůně" v parfumerii, kde těchto 70-90% platíte právě za značku, pronájem prodejny, mzdu prodavačky apod. Uvědomte si, že nápis na flakonku vůni neovlivní. Pod těmito odkazy naleznete certifikát a deklaraci společnosti FM Group, které svědčí o kvalitě výrobků FM Group (certifikát, deklarace).
DROM je výrobce a producent značkových vonných esencí se 100 roční tradicí. DROM má 80% - ní podíl na celosvětovém trhu a má svoje zastoupení např. v Německu, Francii, Anglii, USA, Japonsku, Austrálii, Číně, Brazílii apod.
Právě tato gigantická parfumérská firma DROM vyrábí a dodává úplně stejné esence (základní komponenty všech parfémů) i pro většinu oněch značkových výrobců parfémů. Proto jsou výsledné vůně prodávané pod značkou FM GROUP takřka totožné s vůněmi všeobecně známých a velmi drahých módních značek.

Pochybnosti přetrvávají?
U nás o své peníze rozhodně nepřijdete. Pokud se Vám výrobky nebudou líbit, můžete využít zákonnou 14denní lhůtu pro vrácení výrobků a my Vám vrátíme peníze. Další možností je si v našem obchodě na vyzkoušení nejdříve objednat pouze vzorek k parfému za pouhých 20 Kč.

Podle zkušeností našich zákazníků víme, že s produkty FM Group budete spokojeni. Potěšte sebe i své blízké.

FM Group ve světě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama