Lemony Snicket- Křen

29. listopadu 2008 v 20:01 |  Lemony Snicket
Lemony Snicket
Křen: Hořkým pravdám se nemůžete vyhnout

Obsah:
Život je turbulentní cesta, naložená chaosem, žalem a nepříjemnostmi. Bohužel, tato kniha nebude jiná. Namísto zdravého rozumu a moudrosti nabízí na výběr alarmující, ale nevyhnutelné pravdy práce Lemony Snicketa, spolu s výběry z jeho nezveřejněných dokumentů a poznámek, které se objevili na večírku.
Pro všechny těžkosti života výkyvy nahoru i dolů, její oslavy a jeho útrapy, zde je kniha pro všechny - zvláště pro ty, pro které není plně utěšující kuřecí polévka. Duchaplný a neuctivý, Křen je kniha s univerzálním opravným prostředkem, je nádherným vozidlem,které vás zavede k Lemony Snicketovy a k bouřlivě nešťastným vyjádřením davu dosud obeznámeným s Baudelairovic nehodou.

Od autora:
Práce Lemony Snicketa je naplněna hořkou pravdu, jako je např.: 'Je to vždy kruté vysmívat se lidem, samozřejmě, i když někdy mají-li na sobě ošklivý klobouk je těžké se ovládat.' Nebo: 'Je velmi snadné říci, že nejdůležitější je pokoušet vašeho přítele, ale v reálných potížích není nejdůležitější věc to nejlepší, ale dostat se do bezpečí.'

Ode mě:
Zase bych si ji ráda přečetla, ale bohužel není v ČR.

Moje hodnocení:
97%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama