Lemony Snicket- Řada nešťastných příhod- Zákeřná nemocnice

29. listopadu 2008 v 10:18 |  Lemony Snicket
Lemony Snicket
Řada nešťastných příhod
Zákeřná nemocnice


Postavy:
Klaus, Violet a Sunny Baudelairovy, Dobrovolní pomocníci, Hrabě Olaf alias ředitel nemocnice a jeho banda herců,...
Obsah:
Sourozenci Baudelairovi se tentokrát v pátrání po tajemné organizaci D.P. dostanou do Heimlichovy nemocnice. Znovu se však musejí bránit před zločineckými spády zákeřného hraběte Olafa a jeho bandy a jen díky důvtipu a pohotovosti se jim podaří vybřednout z nebezpečné situace. Přes všechnu smůlu, která provází bez výjimky všechny jejich příhody, se jim však podaří vypátrat další podrobnosti, jež vrhnou nové světlo na minulost rodiny Baudelairových.

Od autora:
Milí čtenáři,
ještě než zahodíte tuto hroznou knihu na zem a co nejdál od ní utečete, měli byste vědět proč. Je to totiž jediná kniha, která do nejmenších podrobností líčí hrozné okolnosti pobytu sourozenců Baudelairových v Heimlichově nemocnici, což ji řadí mezi nejstrašnější knihy v dějinách lidstva.
Na světě je spousta příjemných věcí, o kterých si můžete přečíst, ale v této knize žádnou z nich nenajdete. Její stránky obsahují takové hrůzy, jako je podezíravý prodavač, zbytečná operace, uspávací injekce, nafukovací balónky, interkom a znepokojivé zprávy o jistém požáru.
Přísahal jsem, že tento příběh prozkoumám a sepíšu, jak nejlépe dovedu, abych měl jistotu, že tuto knihu bude nejlépe nechat ležet na zemi, kde by jste ji nepochybně našli.
S veškerou úctou
Lemony Snicket

Ode mě:
Tento příběh je ze všech dílů ten nejlepší. Šifry, doktoři a požáry to je úplná nádhera.

Moje hodnocení:
100%

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama